Úspěchy žáků

2016

2015

2014

Krajské kolo

2013

Krajské kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů  -  výsledková listina

28. 2. a 1. 3. 2013 v Českých Budějovicích

 

ZOBCOVÁ  FLÉTNA

I.a) kategorie

trio zobcových fléten                              Tereza Kotounová                  2. místo

                                                           Diana Voborníková

                                                           Jan Vonášek

 

III.a) kategorie

kvarteto zobcových fléten                       Dominika Češková                 2. místo

                                                           Markéta Kerndlová

                                                           Johana Vinšová

                                                           Kristýna Vokurková

 

PŘÍČNÁ  FLÉTNA

I.c) kategorie

duo příčných fléten s klavírem                 Iva Klímová                1. místo s postupem do ÚK

                                                           Kateřina Řehořová

                                                           Julie Srbová

 

III.c) kategorie

kvarteto  příčných fléten                         Dominika Češková                 2. místo

                                                           Leona Jíchová

                                                           Markéta Kerndlová

                                                           Simona Šourková

 

Krajské kolo soutěže ve hře na akordeon – výsledková listina

21. – 22. března 2013 – ZUŠ Třeboň

0 kategorie

Hynek Sedláček                                 3. místo

 

IV. kategorie

Ondřej Šimsa                                     1. místo

 

II. B kategorie – komorní hra

Ondřej Šimsa, Jakub Vonášek              1. místo

 

Krajské kolo soutěže ve hře na EKN – výsledková listina

26. března 2013 – ZUŠ Blatná

 

II. kategorie

Voborníková Diana                 1. místo

Šustrová Karolína                   2. místo

 

III. kategorie

Šulcová Simona                     2. místo

 

VII. kategorie

 

Vonášek Jakub                       1. místo s postupem do ÚK

 

VIII. kategorie

Žiška František                       1. místo s postupem do ÚK

 

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů – výsledková listina

19.  - 20. dubna 2013 v Liberci

1.c  kategorie

duo příčných fléten s klavírem                             1. místo           Iva Klímová                          

                                                                                              Kateřina Řehořová

                                                                                              Julie Srbová

 

 

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na EKN – výsledková listina

26.  - 27. dubna 2013 v Brně

VII. kategorie

Jakub Vonášek                                   2. místo

 

VIII. kategorie

František Žiška                                  3. místo

 

Zlivská kytara 2013 – výsledková listina

3. května 2013 Zliv

Kategorie A – III (sólo kytara)

Jan Vonášek                           1. místo

 

Novohradská flétna 2013 – výsledková listina

10. května 2013 Nové Hrady

 

Kategorie A2- zobcová flétna

Diana Voborníková                2. místo

 

Kategorie A3

Jan Vonášek                           2. místo

 

Kategorie B1 – příčná flétna

Diana Voborníková                 1. místo

 

Kategorie B2

Kateřina Řehořová                 3. místo

 

Kategorie B3

 

Iva Klímová                           1. místo 

2012

Soutěže ZUŠ pořádané MŠMT:

Výsledky krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje 28. 3. 2012 v Blatné:

 

Hra na dudy:

Nikola Slavíčková            1. místo s postupem do ústředního kola

Johana Vinšová               1. místo s postupem do ÚK

Zuzana Plechatá              1. místo s postupem do ÚK

 

Komorní hra s dudami:

Dudácké trio ZUŠ Blatná           1. místo s postupem do ÚK

 

Soubory lidových nástrojů:

Blatenští dudáci ZUŠ Blatná     1. místo s postupem do ÚK

 

Výsledky Ústředního kola národní soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje  10. – 11. 5. 2012 v Mikulově

Hra na dudy:

Zuzana Plechatá                      2. místo

Johana Vinšová                       2. místo

Nikola Slavíčková                    2. místo

 

Komorní hra s dudami:

Dudácké trio                             1. místo (Z. Plechatá, J. Vinšová, N. Slavíčková)

 

Soubory lidových nástrojů:

Blatenští dudáci + žáci TO        3. místo

 

Výsledky krajského kola soutěže ZUŠ ve hře ne dechové dřevěné nástroje  20. 3. 2012 v Dačicích:

Příčná flétna:

1. místo                     Iva Klímová

1. místo                     Kateřina Řehořová

2. místo                     Simona Šourková

2. místo                     Markéta Kerndlová

 

Zobcová flétna:

1. místo                     Diana Voborníková

3. místo                     Johana Vinšová

 

 

Výsledky krajského kola soutěže ZUŠ ve hře na dechové žesťové nástroje  19. 3. 2012 v Jindřichově Hradci:

Lesní roh:

1.  místo                    Jan Mikeš

 

Tenor:

2. místo                     Matěj Thorovský

 

Výsledky soutěže Zlivská kytara 5. května 2012:

 

Jan Vonášek                              1. místo

 

Jakub Vonášek - kytara             2. místo ( komorní hra)

Jan Vonášek – flétna

 

Kateřina Brejchová – kytara       3. místo (komorní hra)

Barbora Vokrojová – flétna

 

Výsledky soutěže Novohradská flétna 11. května 2012:

 

Zobcová flétna

Jan Vonášek                          1. místo (absolutní vítěz)

Diana Voborníková                 1. místo

Amálie Janků                         2. místo

Alžběta Hálová                       2. místo

Romana Keřková                    3. místo

 

Příčná flétna

Iva Klímová                                 1. místo

Kateřina Řehořová                       2. místo       

Simona Šourková                        čestné uznání

Markéta Kerndlová                      čestné uznání

 

2011